Aktualności i ogłoszenia

28 czerwiec 2023

UWAGA!!! Poszukujemy pracowników na stanowiska:

Kierownik budowy – branża drogowa

Inżynier budowy – branża drogowa

Zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za prowadzenie projektów budowlanych,
  • organizacja zaplecza budowy,
  • odpowiedzialność za nadzór oraz koordynację budowy,
  • kontrola podwykonawców,
  • nadzorowanie procedury odbiorowej,
  • kontrola terminowości oraz jakości prowadzonych prac,
  • sporządzanie dokumentacji po wykonawczej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo),
  • uprawnienia - budowlane w specjalności drogowej bez ograniczeń,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność analizowania dokumentacji projektowej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy.

Oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • samochód służbowy,
  • firmowy telefon i laptop,
  • świadczenia socjalne,
  • praca w zgranym i dynamicznym zespole.

  • weryfikacja dokumentacji projektowych.
  • planowanie prac i optymalne wykorzystanie sprzętu oraz zaplecza budowy.
  • wysyłanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert podwykonawców.
  • koordynacja prac oraz bieżąca kontrola terminowości i jakości wykonanych robót.
  • współpraca z kierownikiem budowy, obsługa bieżących potrzeb budowy.

  • wykształcenie kierunkowe techniczne min. średnie, budownictwo,
  • znajomość obsługi MS Office (Excel, Word),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów, umiejętność planowania, organizowania, kontroli pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu pracami budowlanymi.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju,

Dane do kontaktu:

tel. kontaktowy: 48 - 676 - 20 -11 w. 27

e-mail: prdzwolen.personalny@op.pl.

1 lipiec 2020

W dniu 1 lipca 2020 roku Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Zwoleniu podjęło wyzwanie i przyłączyło sie do akcji #GaszynChallenge. Do akcji Spółkę nominował Powiatowy Zarząd Dróg ze Zwolenia. Przedsiębiorstwo reprezentowała część pracowników firmy na czele z Zastępcą Dyrektora panem Tomaszem Stolarkiem.

Celem akcji #GaszynChallenge, która powstała z inicjatywy druha Marcina Topora z OSP w Gaszynie, jest pomoc 18-miesięcznemu Wojtusiowi Howisowi z Gliwic chorego na SMA. Wojuś uzbierał już potrzębną kwotę, ale akcja trwa nadal i pomaga obecnie Kubusiowi Suchodołowi, który również walczy z SMA. Kuba ma 20 miesięcy i tylko 3 miesiące na zebranie kwoty 10 mln zł na innowacyjną terapię genową.

Zasady akcji są proste, ten kto zostanie nominowany musi wykonać 10 pompek lub zrobić 10 przysiadów.  Jeżeli wykona ćwiczenie, wpłaca minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłaca minimum 10 zł na konto Kubusia. Każdy kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne minimum 3 osoby lub instytucje. Filmik z wykonania zadania trzeba opatrzeć informacją:  #GaszynChallenge i wrzucić do sieci.

Zadanie zostało przez nas wykonane, fimik z naszych zmagań załączony,  a do kolejnych zadań nominujemy:

  1. Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Rejon w Zwoleniu
  2. Zarząd Dróg Powiatowych w Kozienicach
  3. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe POMTECH ze Zwolenia.

Pieniądze z akcji wpłacamy na konto fundacji SIEPOMAGA pod linkiem:     https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengekuba

3 czerwiec 2020

Informacja dla Wspólników Spółki w związku z organizacją corocznego Walnego Zgromadzenia Wspólników Spółki

22 sierpień 2018

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 22 sierpnia 2018 roku została oddana do użytku trasa drogi ekspresowej łącząca węzeł Kurów-Zachód na drodze ekspresowej S17 z mostem na rzece Wiśle w miejscowości Puławy w ramach współrealizowanego od 2014 roku kontraktu.

Relacja fotograficzna z uroczystego otwarcia drogi dostępna pod linkiem: www.gddkia.gov.pl/pl/a/30369/Szybciej-z-Lublina-do-centrum-Polski  fot.GDDKiA

2018 - 2016

Informujemy, że jesteśmy w trakcie realizacji robót bitumicznych na zadaniu "Zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S17/S12 odcinek węzeł  Kurów Zachód - dojazd do przeprawy mostowej na rzece Wiśle w m. Puławy. Szczegółowy opis kontraktu, postęp robót oraz zdjęcia z realizacji dostępne na stronie internetowej pod adresem:

www.s17-pulawy.pl

Wrzesień 2015

Nowa wytwórnia mas bitumicznych w Ciepielowie zmontowana.

Czerwiec 2015

Zarząd Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Spółka  z o.o. podpisał  umowę  na  dostawę fabrycznie  nowej  wytwórni  mas  bitumicznych  z  firmą  Benninghoven. Termin dostawy: czerwiec 2015 rok

Grudzień 2014

Miło nam poinformować, że 30 grudnia 2014 roku w ramach konsorcjum z firmą Energopol Szczecin S.A. podpisaliśmy umowę z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Lublinie na zaprojektowanie i wybudowanie odcinka drogi ekspresowej S12/S17 odcinek węzeł Kurów Zachód most na rzece Wiśle ( II etap obwodnicy Puław ). Wartość kontraktu 233 000 000 zł, termin realizacji - I półrocze 2018 roku.  fot.GDDKiA